František Zavřel - Soubor 2 prací: Hory, Letní krajina

Oba olej na kartonu, oba 32x46 cm. Oba signovány vlevo dole Zavřel. Oba rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

303948. Soubor 2 prací: Hory, Letní krajina
Dražba ukončena:08.03.2020 20:13:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč