František Zavřel - Potok za vsí

Olej na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

Stav: Rám poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

303521. Potok za vsí
Dražba ukončena:07.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.02.2020 11:34:15 6493