František Zavřel

303521. Potok za vsí

popis: Olej na kartonu, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

dražba ukončena: 07.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.02.2020 11:34:15 6493