František Zavřel - Podzim u rybníka

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

307505. Podzim u rybníka
Dražba ukončena:05.02.2021 20:22:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč