František Zavázal - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 22x28 cm. Signováno vpravo dole F. Zavázal. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

303698. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:20.02.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč