František Záleský - Pohled na Olomouc

Olej na plátně, 70x96 cm. Signováno vpravo dole Záleský 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1901 – 1961

116379. Pohled na Olomouc
Dražba ukončena:26.05.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.05.2024 20:01:24 10449
1 000 Kč 20.05.2024 8:17:26 5215