František Záleský - Pohled na město

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Záleský. Rámováno.

o autorovi: 1901 – 1961

65440. Pohled na město
Dražba ukončena:19.09.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo