František Záleský

65440. Pohled na město

popis: Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Záleský. Rámováno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo