František Záleský - Květiny ve váze

Olej na kartonu, 82x66 cm. Signováno vpravo dole Záleský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1901 – 1961

116378. Květiny ve váze
Dražba ukončena:26.05.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.05.2024 11:14:55 14918