František Záleský - Konvolut 3 obrazů - Čená věž v Drahanovicích, Hanácká vesnice a Hanácká krajina

Olejomalby na kartonu, od 18x17 cm do 23x27 cm. 2x signovány Záleský.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 – 1961

116579. Konvolut 3 obrazů - Čená věž v Drahanovicích, Hanácká vesnice a Hanácká krajina
Dražba ukončena:02.06.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč