František Záleský - Konvolut 2 olejomaleb: Břízy a Ženy při práci

Nejdelší strana: 40 cm

Oleje na překližce, 20x18 cm a 33x27 cm. Oba signovány Záleský. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 – 1961

96053. Konvolut 2 olejomaleb: Břízy a Ženy při práci
Dražba ukončena:04.06.2023 20:56:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč