František Záleský - Hanácká krajina

Olej na kartonu, 55x66 cm. Signováno vpravo dole Záleský. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1901 – 1961

116665. Hanácká krajina
Dražba ukončena:02.06.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč