Olej na kartonu, 52x60 cm, signováno vlevo dole Záleský, rám. 1901, Drahanovice u Olomouce Studoval soukromě u prof. Orbána v Budapešti. Často maloval v oblasti Tater a Podkarpatské Rusi. Pozn.: Rám poškozen.