Olej na plátně, 70x38 cm, signováno vpravo dole Naske, rám.
1884, Praha - 1959, Praha
Soukromá studia u malířů V. Slabocha a K. Reisnera, poté žákem AVU (1901-1907, prof. B. Roubalík a H. Schwaiger). Maloval dekorativní kompozice, podobizny a věnoval se volné i užité grafice. Vytvořil mnoho portrétů osobností z uměleckého i veřejného života. Vystavoval doma a často také v zahraničí (Amsterdam, Kodaň, Londýn, Mnichov, ...)
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.