František Xaver Naske - Dívčí poloakt

Litografie, 46 x 26 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1923. Papír pod sklem lokálně znečištěn.

237. Dívčí poloakt
Dražba ukončena:27.02.2013 22:05:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 24.01.2013 14:48:39 12