František Xaver Diblík - Zátiší s karafiáty a ovocem

Olej na plátně, 55x44 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík 1938. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

vydraženo top
122404. Zátiší s karafiáty a ovocem
Dražba ukončena:01.09.2024 20:28:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč