František Xaver Diblík - Zátiší

Olej na kartonu, 18x35 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

126516. Zátiší
Dražba ukončena:20.10.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč