František Xaver Diblík - Vítání jara

Olej na sololitu, 25x23 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

110341. Vítání jara
Dražba ukončena:28.01.2024 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč