František Xaver Diblík - Pohled na vesnici

Olej na plátně, 35x42 cm. Signováno vlevo dole F.X. Diblík. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

20029. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:26.04.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč