František Xaver Diblík - Letní krajina s domy

Olej na plátně, 30x41 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík 1941. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

308902. Letní krajina s domy
Dražba ukončena:08.06.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč