František Xaver Diblík - Kuřácké zátiší

Olej na desce, 20x25 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

304233. Kuřácké zátiší
Dražba ukončena:31.03.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč