František Xaver Diblík - Dívka s mašinkou

Olej na plátně, 29x34 cm, signováno vpravo dole F.X. Diblík 1926

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

15361. Dívka s mašinkou
Dražba ukončena:24.01.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč