Olej na plátně, 68x53 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rámováno.
o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč