František Xaver Diblík - Borovice

Olej na plátně, 32x27 cm. Signováno vlevo dole F.X. Diblík 1929. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

152320. Borovice
Dražba ukončena:11.01.2026 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč