František Xaver Diblík - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 22x27 cm, signováno vpravo dole F. X. Diblík, rám.

1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1970. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:26.03.2015 19:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč