František Xaver Diblík - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 25x30 cm, signováno vpravo dole F. X. Diblík Ischia 1923, rám, zaskleno.

1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

4274. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:31.03.2016 21:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč