Olej na plátně, 70x110 cm. Signováno vpravo dole F. X. Böhm 1923. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1890 - ?
Byl český malíř. Studoval na pražské Akademii u prof. Loukoty, Bukovace, Preislera. Jako profesor kresby působil v Praze, Třeboni, České Třebové a Šumperku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč