František X. Böhm - Chlum - Rybník Hejtman

Olej na plátně, 70x110 cm. Signováno vpravo dole F. X. Böhm 1923. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 - ?
Byl český malíř. Studoval na pražské Akademii u prof. Loukoty, Bukovace, Preislera. Jako profesor kresby působil v Praze, Třeboni, České Třebové a Šumperku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

59922. Chlum - Rybník Hejtman
Dražba ukončena:26.05.2021 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč