Olej na kartonu, 44x54 cm, signováno vpravo dole Vysloužil F., rám. Malíř a kreslíř. Roku 1918 nakreslil podobiznu prezidenta Masaryka pro brožuru P. Váši. Pozn.: Rám mírně poškozen.