František Vrba

308973. Zátiší s ovocem

popis: Olej na sololitu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Vrba F. Rámováno.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo