František Votruba - Rošťanda

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x28 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

86047. Rošťanda
Dražba ukončena:06.11.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč