Olej na kartonu, 26x21 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1895
Studoval UMPRUM (žák speciálky profesora J. Schikanedera) a absolvoval grafický kurz u prof. Karla. . V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč