František Votruba

21091. Dívka v červeném šátku

popis: Olej na kartonu, 31x26 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: Narodil se roku 1895. Studoval UMPRUM a absolvoval grafický kurz u prof. Karla. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2018 18:20:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč