František Votruba - Cigánka

Olej na sololitu, 39x28 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

307726. Cigánka
Dražba ukončena:02.03.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč