František Votruba - Cigánka

Olej na dřevě, 52x36 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

45088. Cigánka
Dražba ukončena:27.05.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč