František Votruba - Cigánka

Olej na kartonu, 40x28 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

86042. Cigánka
Dražba ukončena:06.11.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč