František Votruba - Akt dívky

Kombinovaná technika, 41x27 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba 48. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

305159. Akt dívky
Dražba ukončena:11.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč