František Volf - Ve vsi

Kombinovaná technika, 32x66cm. Signováno vpravo dole Franta Volf. Rám, sklo.

Pozn:. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

20339. Ve vsi
Dražba ukončena:30.05.2018 21:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč