František Volf - Stromy u řeky

Tempera, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Franta Volf. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

67543. Stromy u řeky
Dražba ukončena:17.10.2021 20:45:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč