František Volf

67543. Stromy u řeky

popis: Tempera, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Franta Volf. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

dražba ukončena: 17.10.2021 20:45:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč