František Volf - Stromy u cesty

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole F. Volf. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

33696. Stromy u cesty
Dražba ukončena:26.06.2019 19:00:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 26.06.2019 18:55:14 4450
700 Kč 22.06.2019 5:43:47 411