František Volf

67882. Střed vesnice

popis: Olejová tempera, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Franta Volf. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen