František Volf - Střed vesnice

Olejová tempera, 35x100 cm. Signováno vpravo dole Franta Volf. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

67882. Střed vesnice
Dražba ukončena:24.10.2021 20:54:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč