František Volf

302506. Soubor dvou prací-Na hrázi,U cesty

popis: 2x pastel, 25x35 cm, 26x 42 cm. Oba signovány F.Wolf. Oba Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

dražba ukončena: 06.12.2019 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (06.12.2019 19:55:32) 6147