František Volf - Soubor dvou prací-Na hrázi,U cesty

2x pastel, 25x35 cm, 26x 42 cm. Oba signovány F.Wolf. Oba Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

302506. Soubor dvou prací-Na hrázi,U cesty
Dražba ukončena:06.12.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (06.12.2019 19:55:32) 6147