František Volf - Soubor 2 prací: Mezi chalupami a Kytice

Oleje na plátně, 45x90 cm a 75x60 cm. Nesignovány. Nerámovány.

Pozn.: 1x štítek Franta Volf. 1x přípis vzadu Franta Volf.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

22737. Soubor 2 prací: Mezi chalupami a Kytice
Dražba ukončena:27.09.2018 20:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč