Pastel, 28x41 cm. Signováno vpravo dole F. Volf. Pasparta, sklo.
Pozn.: Pasparta poškozena.
o autorovi: 1898 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč