František Volf

19324. Lázeňský park - soubor dvou kreseb

popis: Tempera, 33x48 a 32x46 cm. Signováno vlevo a vpravo dole F. Volf, datováno 60. Volné listy.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

dražba ukončena: 17.05.2018 20:40:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 17.05.2018 20:32:13 764