Akvarely, 12x27 cm a 17x47 cm. Signovány Franta Volf. Rámovány, paspartovány, zaskleny.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1898 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč