František Volf - Kojení

Detail položky

Detail položky

Tempera, 27x37 cm. Signováno vlevo nahoře F. Volf 46. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 46 cm

 

o autorovi: 1898 - 1983
Narodil se v Třeboni. V malířství byl samoukem. Tvořil pod vlivem kubismu a Fr. Tichého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

vydraženo doporučujeme
152411. Kojení
Dražba ukončena:28.01.2026 21:03:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 700 Kč limit (28.01.2026 21:00:03) 1614
4 600 Kč 28.01.2026 21:00:04 15118
4 500 Kč limit (28.01.2026 20:59:51) 1614
4 400 Kč 28.01.2026 20:59:52 15118
4 300 Kč limit (28.01.2026 20:59:43) 1614
4 200 Kč 28.01.2026 20:59:44 15118
4 100 Kč limit (28.01.2026 20:57:43) 1614
4 000 Kč 28.01.2026 20:25:33 15118
3 900 Kč 28.01.2026 17:07:52 3792
3 800 Kč 28.01.2026 16:56:46 8185
3 700 Kč 15.01.2026 20:04:05 3792
3 600 Kč 05.01.2026 20:13:01 17469
3 500 Kč limit (05.01.2026 20:12:55) 14519
3 500 Kč 05.01.2026 20:12:56 17469
3 400 Kč limit (05.01.2026 20:12:49) 14519
3 300 Kč 05.01.2026 20:12:50 17469
3 200 Kč limit (29.12.2025 8:09:02) 14519
3 100 Kč 26.12.2025 9:56:50 17469
3 000 Kč 23.12.2025 10:40:28 9074