František Volf

62902. Jabloně v polích

popis: Pastel, 31x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Volf. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

dražba ukončena: 11.08.2021 22:12:40

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.08.2021 22:07:40 5654