František Volf - Dívčí akty

Kresba, 28x18 cm. Signováno vlevo dole F. Volf 78. Pasparta, sklo.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

303695. Dívčí akty
Dražba ukončena:20.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč