František Voborský

303412. Rybník v podzimním hávu

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 40x50 cm. Signováno vpravo dole Voborský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 30.01.2020 1:26:50 1011