František Vobecký - Zátiší s poloaktem

Kresba, 30x44 cm. Signováno vpravo dole a vpravo nahoře Vobecký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

24011. Zátiší s poloaktem
Dražba ukončena:01.11.2018 22:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.10.2018 6:32:03 410
600 Kč 07.10.2018 22:57:44 488