František Vobecký

24011. Zátiší s poloaktem

popis: Kresba, 30x44 cm. Signováno vpravo dole a vpravo nahoře Vobecký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1991
Narodil se v Trhovém Štěpánově. Studoval ve večerních kurzech kreslení na Ústřední škole dělnické v Praze, na Academii Colarossi a na Academii de la Grande Chaumiére v Paříži. V Praze pracoval jako střihač v módních salonech Rosenbaum a Podolská. Střih učil také na UMPRUM. Pro svou tvorbu nacházel inspiraci zejména v okolí Havlíčkova Brodu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

dražba ukončena: 01.11.2018 22:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 22.10.2018 6:32:03 410
600 Kč 07.10.2018 22:57:44 488