František Vobecký - Slunečnice ve džbánku

Kresba, 30x43 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

63059. Slunečnice ve džbánku
Dražba ukončena:12.08.2021 21:53:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč