František Vobecký - Silueta u schodiště

Olej na kartonu. 50x51 cm. Signováno vpravo dole F. Vobecký 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

40029. Silueta u schodiště
Dražba ukončena:30.01.2020 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč